facebook


Aktywny Sylwester? Czemu nie!Rok 2016 powoli dobiega do końca. A jeśli go żegnać, to najlepiej z wielką pompą. Zapomnij o Sylwestrze przed ekranem telewizora i spędź przełom roku aktywnie – zwłaszcza, że atrakcyjnych pomysłów na sylwestrową zabawę nie brakuje.

Jeśli chcesz, by ta noc była naprawdę wyjątkowa – dobrym pomysłem może okazać się wyjazd za granicę. Skorzystaj z kilku dni świątecznego wolnego i zaszalej tak, jak najbardziej lubisz. Szukasz inspiracji? Oto kilka miejsc, w których, zwłaszcza w zimowej odsłonie, po prostu się zakochasz!

Wieczne miasto Rzym, czyli Sylwester z duszą

Rzym to jedna z kolebek naszej cywilizacji. Miasto, które przepełnione jest niezwykłą historią, mocą zapierających dech w piersiach zabytku i wyjątkową, włoską atmosferę. Jeśli aktywny Sylwester to dla Ciebie wędrówki śladami starożytnej cywilizacji – od Forum Romanum aż po Koloseum, spacer w okolicach Schodów Hiszpańskich czy Fontanny di Trevi – będziesz zachwycony. A 1 stycznia, po wieczornej celebracji, wybierz się na Plac św. Piotra, by przyjąć błogosławieństwo Urbi et Orbi z rąk papieża Franciszka.

Magiczne narty w Austrii

Doskonale przygotowane, zatopione w śniegu stoki narciarskie, fenomenalna baza do wszelkiego typu sportów zimowych i zniewalający, alpejski klimat…. Ski Safari w austriackich Alpach zapewni prawdziwie rajski wypoczynek dla każdego miłośnika białego szaleństwa. A lampkę szampana o północy – jeśli nie na stoku – wypijesz w jednym z ekskluzywnych kurortów. Podoba Ci się taki pomysł na Sylwester 2016?

Sylwester w rytmie flamenco – Barcelona

Ole! Kto powiedział, że Sylwester trzeba spędzać w typowo zimowej aurze? Jeśli marzysz o nieco łagodniejszej pogodzie i spacerach nad Morzem Śródziemnym, idealnym miejscem na wypoczynek na przełomie roku będzie Barcelona. Wyrusz szlakiem Antonio Gaudiego, od katedry Sagrada Familia do Parku Guell, a wieczorem… oddaj się szampańskiej zabawie na prawdziwej hiszpańskiej fieście. Oj, będzie się działo!

Jak widać, pomysłów na aktywnego sylwestra jest cała masa. A jeśli szukasz więcej inspiracji, zajrzyj pod adres http://r.pl/sylwester i znajdź swój sposób na przywitanie Nowego Roku z przytupem!

Najlepsze oferty sylwestrowe w jednym miejscu!