facebookSylwester w Gaciach i bez Gaci

Sylwester - Białka Tatrzańska

Sylwester w górach

Białka Tatrzańska


Środkowa 181
34-405 Białka Tatrzańska
182612540
 
Od: 12.31.17
Do: 01.01.18
298 zł / para149 zł / osoba

Szczegóły oferty sylwestrowej

Sylwester w Gaciach i bez Gaci

Białka Tatrzańska

Powitać Nowy Rok w miejscu inny niż wszystkie? Niekonwencjonalnie, niebanalnie i w szalonym, gorącym klimacie? Tak, to jest możliwe! Terma Baniazaprasza na wyjątkowego Sylwestra u podnóża Tatr,gdzie każdy, bez względu na wiek będzie mógł cieszyć się magią sylwestrowej nocy.

Przygotowano dwie równoległe imprezy: Sylwestra w gaciach, który obejmuje zabawę w strefach basenowych oraz Sylwestra bez gaci w Strefie Saunarium.

Sylwester w gaciachto idealna propozycja dla rodzin, par, paczki przyjaciół, dla których Sylwester to synonimszalonej zabawy przy gorących muzycznych hitach. W programie:zabawa z DJ-em, LightShow (Strefa Relaksu), FireShow (Strefa Relaksu), lampka szampana o północy,pokaz pirotechniczny.

Sylwester bez gacito impreza zamknięta w kameralnym gronie. Idealna propozycja dla miłośników saunowania.W programie: zabawa z DJ-em,aromatyczne rytuały saunowe, kolacja w formie bufetu, LightShow (Saunarium) i FireShow (Saunarium), lampka szampana o północy,pokaz pirotechniczny. Bilet w opcji bez gaci pozwala na korzystanie ze wszystkich stref obiektu.

Lokalizacja lokalu


Polecane oferty sylwestrowe

Oferty sylwestrowe - Sylwestrowa podróż Orient Expressem
Sylwestrowa podróż Orient Expressem
Warszawa
- Bal sylwestrowy

Orient ExpressNEW YEAR'S EVE 2019Podróż do luksusowego Świata Orientu w klasycznym stylu!Poczujcie atmosferę luksusowego pociągu Orient Express. Przenieście się do lat 20 i 30 i Przeżyjcie wieczór, niczym pasażer pociągu, który był uosobieniem komfortu i bogactwa.Nowy Rok przywitamy zatem z szykiem i ze smakiem. Będzie elegancko i wyrafinowani...

Oferta Sylwestrowa
Oferty sylwestrowe - Sylwester 2018/19 w Restauracji Agora
Sylwester 2018/19 w Restauracji Agora
Wrocław
- Bal sylwestrowy

SYLWESTER 2018/19INFORMACJE ORGANIZACYJNE:Cena od osoby: 269złZapraszamy od g. 20.00. Bawimy się do 4.00.Stoły ustawiamy okrągłe - 10 osobowe.Płatności za rezerwacje mogą Państwo dokonać gotówką w lokalu. Codziennie od g. 13.00 do 19.00.MUZYKA NA ŻYWODoświadczony i sprawdzony zespół Tequila !MENU:PRZYSTAWKA:Terrina z indyka ze szpinakiem i suszonym...

Oferta Sylwestrowa

Najlepsze oferty sylwestrowe w jednym miejscu!