facebook

image
paź08

Sylwester dla dzieci – jak go zorganizować?

Sylwester jest wyjątkowym dniem w roku. W końcu jest zwieńczeniem czasu pracy, nauki i codziennych zmagań. Każdy chciałby zakończyć ten rok z prawdziwym przytupem. Trzeba go więc właściwie zaplanować. Każdy ma w tym czasie ochotę na szampańską zabawę. Także nasze dzieci. Zadbaj, aby zapamiętały ten dzień jako wyjątkowy i niepowtarzalny. Właściwa organizacja tego dnia na pewno pozwoli osiągnąć najlepsze efekty z możliwych.

Zwykle, gdy wybieramy się gdzieś na sylwestra, odsyłamy dzieci do dziadków lub załatwiamy dla nich opiekunkę. Nie wyobrażamy sobie, aby dziecko siedziało z nami do późnych godzin nocnych. Zresztą, jak można bawić się z pociechami? Wielu rodziców sobie tego nie wyobraża. Młode pokolenie nie jest więc przyzwyczajone do właściwego celebrowania tego wyjątkowego dnia w roku. A to duży błąd. Im także należy się odrobina zabawy. Warto urządzić dla swoich dzieci wyjątkowego sylwestra. Na pewno maluchy będą szczęśliwe, że mogą uczestniczyć w celebrowaniu tego wyjątkowego dnia. Poczują się przez jedną noc jak dorośli i nie będą musieli kłaść się spać o godzinie 21. Będą mogły posiedzieć do północy i przywitać Nowy Rok. Dla każdego dziecka będzie to na pewno bardzo duże przeżycie.

Tematyczny sylwester dla dzieci
Dobrym pomysłem jest wyprawienie tematycznego sylwestra dla dzieci. Mogą one na przykład przebrać się w ulubione postaci z bajek lub książek. Można także zaproponować zorganizowanie sylwestra dotyczącego jakiejś konkretnej bajki, na przykład Smerfów. W ten sposób uda się stworzyć wyjątkową atmosferę okraszoną muzyką pochodzącą z tej wyjątkowej bajki. Dzieci wyszaleją się wtedy za wszystkie czasy.

Atrakcje dla dzieci
Istotne jest, aby dzieci podczas sylwestra nie narzekały na nudę i miały wiele rzeczy do roboty. Warto zorganizować dla nich karaoke, konkursy oraz gry. Przydatny jest Xbox lub Play Station, na których znajdują się interaktywne zabawy. Mając taki sprzęt w domu, można zorganizować dla dzieci rozgrywki z tańca czy gry na gitarze. Z pewnością, taka nowoczesna rozrywka sprawi, że maluchy będą bawiły się fantastycznie.

Spraw, by dziecko poczuło się jak dorosłe
Dzieci uwielbiają udawać dorosłych. Warto na ten jeden dzień w roku przymknąć na to oko i pozwolić im na nieograniczoną zabawę. Warto przygotować dla nich kolorowe soki, które będą imitowały drinki. Maluchy będą zachwycone, że mogą pić to co dorośli. Oczywiście bez dodatku alkoholu. Wzniesienie toastu Piccolo to już standard. Tego trunku nie może zabraknąć na imprezie sylwestrowej, na której są dzieci.

Sylwester poza domem z dziećmi
Nikt nie powiedział, że sylwestra trzeba obchodzić z dziećmi z domu. Można wyprawić imprezę w innym, atrakcyjnym miejscu. Popularne jest organizowanie sylwestrów z dziećmi w parku wodnym. Będzie to niezapomniana atrakcja dla dzieci, jeżeli w ostatni dzień w roku będą mogły wyszaleć się na zjeżdżalniach i popływać w basenie. Na pewno takie zakończenie roku zapamiętają na długo. Z pewnością takie miejsce, jak park wodny, spełni oczekiwania wszystkich dzieci.

Najlepsze oferty sylwestrowe w jednym miejscu!