facebook

image
sty02

Spędzasz sylwestra samotnie? Sprawdź, jak go uatrakcyjnić

Nikt nie zaprosił Cię na sylwestra? Tym razem nie chcesz szaleć ze znajomymi w klubie? Oznacza to, że ostatni dzień w roku spędzisz sam. Jak zorganizować sobie czas i jak przy tym dobrze się bawić?

Sen to podstawa
Człowiek przez całe swoje życie przesypia średnio 20 lat, ale jedynie wtedy, gdy śpi średnio po 8 godzin dziennie. Wielu osobom zdarza się jednak zaliczać bezsenne noce lub spać zbyt krótko. Sylwester jest doskonałym dniem, aby nadrobić zaległości. Warto przygotować się do tego dnia w szczególny sposób. Przyda się komfortowa osłona na oczy i zatyczki do uszu. Dzięki tym akcesoriom wyśpisz się, jak nigdy dotąd. Wkroczysz w Nowy Rok wyspany i z nową energią. Oczywiście pamiętaj, aby przed snem zastanowić się, czego życzysz sobie w nadchodzącym roku. Życzenia z sylwestrowej nocy podobno się spełniają.

Nadrób zaległości książkowe
Ostatni dzień w roku warto poświęcić na przeczytanie jednej ze swoich ulubionych książek. Można również zdecydować się na całkiem nową pozycję, która pomoże rozszerzyć horyzonty.

Filmowa noc
Nie ma żadnych przeszkód, aby ostatni dzień w roku spędzić przed telewizorem oglądając dobre filmy. Wiele jest znakomitych filmów, których jeszcze nie widzieliśmy. Być może właśnie w Sylwestra warto nadrobić te zaległości? Warto przygotować sobie kilka propozycji. Być może tak się wciągniemy, że będziemy chcieli oglądać filmy aż do samego rana! Warto mieć w zanadrzu kilka tytułów na tę specjalną okazję.

Czas na przemyślenia
Samotny sylwester to świetna okazja na szereg przemyśleń. Można także rozpocząć tworzenie listy noworocznych postanowień. Z pewnością stworzenie takiej listy będzie świetnym sposobem na to, aby coś sobie zaplanować na Nowy Rok.

Zrób coś twórczego
Jeżeli drzemie w Tobie dusza artysty, nic nie stoi na przeszkodzie, aby w sylwestra nieco nie wyżyć się artystycznie. Można wyhaftować serwetkę, zrobić szalik na drutach, przyozdobić butelkę kwiatami czy namalować abstrakcyjny obraz. Pomysłów jest wiele. Ogranicza nas jedynie nasza kreatywność. Warto więc wykazać się inwencją, a na pewno będzie się wspominało takiego samotnego sylwestra bardzo dobrze. Będzie się miało po nim wyjątkową pamiątkę, która będzie wskazywała na to, że samotny sylwester wcale nie musi być nudny i smutny. Może być bardzo twórczy.

Czas na przyjemności
Zorganizuj w swoim domu salon SPA. Zrób coś dla siebie tak, aby w nowy rok wejść piękniejsza i pełna energii. Można przygotować sobie wyjątkową kąpiel z olejkami, świecami i lampką wina. Relaks w wannie będzie wielką przyjemnością i prawdziwym świętem. Następnie można wykonać przepiękny makijaż i zrobić sobie fryzurę. Co z tego, że nikt nas w niej nie zobaczy. Zawsze możemy wykonać zdjęcia, które będą nam przypominały o tym, jak pięknie wyglądamy, jeżeli tylko trochę się postaramy.

Mężczyznom oczywiście ten sposób spędzania czasu odradzamy. No, może poza kąpielom. Dla nich mamy propozycję zadbania nieco o swoje ciało. Można rozpocząć krótki trening, który pozwoli poprawić wygląd brzucha i ramion. Kto powiedział, że sylwester nie może być aktywny?

Najlepsze oferty sylwestrowe w jednym miejscu!