facebookSylwester taneczny bez alkoholu, jedyny w swoim rodzaju !!!!

Sylwester - Olsztyn

Nietypowy Sylwester

OlsztynOlsztyn
667053407
 
Od: 12.31.17
Do: 01.01.18
500 zł / para250 zł / osoba

Szczegóły oferty sylwestrowej

Sylwester taneczny bez alkoholu, jedyny w swoim rodzaju !!!!

Olsztyn

Jeśli masz ochotę powitać nadchodzący Nowy Rok tańcząc do białego rana, przy dźwiękach muzyki z całego świata, bez wszelakiego rodzaju używek czy alkoholu, w gronie otwartych ludzi uwielbiających tańczyć i bawić się, interesujących się rozwojem osobistym i pracą z tańcem, to zapraszamy do wspólnej zabawy i wejścia radośnie i z przytupem w Nowy Rok !!!!

Zabawa rozpocznie się około godziny 20-stej i zostanie poprowadzona przez doświadczoną w pracy z ludźmi terapeutkę tak, by stworzyć szczególny nastrój, by bawić się na całego! Wcześniej tego dnia będzie tak zwane spotkanie integracyjne, także nie musisz nikogo wcześniej znać a na pewno po niedługim czasie będziesz się czuł/a jak w gronie starych przyjaciół.

Bedziemy bawić się w bliskiej okolicy Olsztyna, w wynajętym ośrodku wypoczynkowym. Na czas zabawy będą przygotowane lekkie przekąski, gorące i zimne napoje, zaś po szampańskiej nocy z tanecznym maratonem będzie można odpocząć i wyspać się, nocleg w ośrodku jest wliczony w cenę.

Cena całkowita za osobę dorosłą wynosi 250 zł, dzieci są też bardzo mile widziane. Po bardziej szczegółowe informacje i kwestie organizacyjne zapraszamy do kontaktu: sylwester2017@yahoo.com.

W razie gdyby nie dochodziły odpowiedzi mailem, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny.

Do miłego zobaczenia na parkiecie!!!!

Lokalizacja lokalu


Polecane oferty sylwestrowe

Najlepsze oferty sylwestrowe w jednym miejscu!